Sezoni 1 - Episodi 4 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)

513

Moishe përballet brutalisht me Estin, duke bërë të vrapojë për t’i kërkuar ndihmë Leas. Pas audicionit, Esti dhe Janki, më në fund, përballen me njëri – tjetrin.