Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

200

Frika e Rakelit për studentët e saj rritet dhe ajo i shpreh shqetësimet e saj Germanit. Viruka lufton se si të zgjidhë situatën financiare të prindërve të saj.