Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

15871

Bob Li gjen plumbin e vrasjes dhe kjo çon atë drejt një grupi radikal të milicisë dhe Ejsakut, kurse Nejdina me Pejnin gjendet në një lojë vdekjeprurëse, si macja me miun.