Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

12107


Hakani shkon në Ishullin e Princeshës për të mësuar më shumë për të kaluarën e tij, Zeynepi dhe Kemali vizitojnë xhaminë e Mimar Sinanit për të gjetur gurin.