Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

20688

Kur Lucifer shkon në një shfaqje mode, një vajzë vritet. Më pas ai del vullnetar për të ndihmuar Detektiven Decker të zgjidhë vrasje. Mazikeen ia punon Luciferit pas krahëve.