Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

5114

Lyra ndjek simbolet e alethiometrit që e dërgojnë një fshat të braktisur dhe zbulon se çfarë u bën Stacioni fëmijëve. Uilliam zbulon disa letra të fshehura të babait.