Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

21770

Pasi një bombë është vënë në qendër të qytetit, ushtria me gjithë forcat e udhëhequr nga gjeneral Eling, mundohen ta marrin rastin nen kontroll, por dyshimet janë për Joe dhe Barry me gjithë ekipin S.T.A.R