Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

4483

Pas karnavaleve, Maddy dhe Nate detyrohen të përballen me një hetim policor. Jules fillon të ndihet nën presion nga roli i saj në qëndrimin esëll të Rues, ndërsa Cal shqetësohet për veprimet e tij.