Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 1 – Episodi 5

772

Marcus ecën përpara me një plan për të shpëtuar fëmijët Mithraic, por më parë i duhet t'i gjejë. Ndërkohë në koloni, Campion dhe Paul afrohen gjatë një ekspedite gjuetie me Babanë, dhe Nëna përpiqet të mësojë më shumë për prejardhjen e saj.