Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

3709

Në ditëlindjen e Tariqut, Saxe sjell lajme të reja që mund të fundosin çështjen e Tashas. Taiqu ka shqetësime për shoqërinë e re të Braydenit.