Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 5

1213

Ah Sahm dhe Young Jun detyrohen të kalojnë mbrëmjen me tre të huaj në një lokal pushuesish. Por ndalesa bëhet e rrezikshme kur një bandit i njohur vjen për t'i grabitur.