Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 5

479

Zilan ndihmon Jinnin për hakmarrje, por gjërat nuk shkojnë mirë dhe problemet shtohen për të dy. Duke ndjekur objektivin informatori i Saras kapet në befasi.