Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 5

361

Teksa gjatë provimit marrin dënim, Bradi i ofron Sydit një ''armëpushim''. Një incident në librari sjell një situatë shumë të rrezikshme.