Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

720

Pas aksidentit që kalon, Savasi vihet në mëdyshje për të pranuar propozimin e radhës për vrasje teksa hetimet dhe lajmet nisin të pushtojnë gjithë vendin në lidhje me vrasjen e bërë.