Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1345

Për t'u lidhur sërish me Beatrixin, Bloomi kërkon ndihmë dhe ndërmerr një rrezik. Sky tregon për të kaluarën teksa znj. Downling detyrohet të tregojë historinë e saj.