Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1018

Për të mos u përhapur thashethemet mbi takimin e tyre, Simoni dhe Daphne i bëjnë një kërkesë personale mbretëreshës. Ankthi i tyre finalizohet me diçka të bukur.