Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

602

Pas zhdukjes së mistershme dy vite më parë, bashkëshorti i Elenas kthehet në qytezë. Në Romë, Santoro përpiqet të marrë Vergaran në krahun e tij duke i ofruar fuqi të paimagjinueshme.