Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1309

Një vizitor i papritur i mëson Harryt lidhjen e njerëzve në martesë, e cila është një tjetër barrierë kulturore me të cilën duhet të mësohet Harry për tu përshtatur me njerëzit në Tokë.