Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1803

I vendosur për të vazhduar hetimin, Davidi kërkon armiqtë e Xhulias. Ndërsa zhytet në manovrimet politike, teoritë e Davidit për një komplot në qeveri, duken gjithnjë e më të besueshme.