Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

810

Pavarësisht paralajmërimeve të Davidit, Louise nuk mund ta lëkund shqetësimin e saj për Adele, e cila mbjell farë dyshimesh për atë që ndodhi me Rob në pasurinë e familjes së saj.