Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

951

Festa e Korrjes vjen në Smallville. Luthor i afrohet Loisit ndërkohë që Dereku i humbur shfaqet përsëri por jo më si më parë.