Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

705

Tensionet mes krijesave rriten teksa shtrigat marrin vesh se vampirët po studiojnë ADN-n. Matthew kapërcen një vijë kur kthehet në Oxford. Diana zbulon të shkuarën e tij të errët...