Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

1139

Jang Joon Woo i kujton Jang Han Seo se kush është shefi. Paditësit mblidhen rreth Vincenzos dhe Cha Youngut, të cilët bashkohen për të rrëzuar Babel Group.