Sezoni 1 – Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

774

Agjentët federalë përpiqen ta largojnë Lorenën nga çështja. Ndërkohë, Olivia i rrëfen historinë e saj Matit duke e tronditur atë.