Sezoni 1 - Episodi 5 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5 (I FUNDIT)

1263

Sancho dhe trupat e tij kthehen në León. Ruy njofton gjyshin e tij se Flaíni ka dërguar një vrasës për ta hequr qafe atë. Flaíni nuk heq dorë nga dëshira për të vrarë mbretin, por ai nuk e di se Urraca ka një as nën mëngë.