Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

11988


Hakan ka vështirësi të vendosë midis dashurisë së re dhe detyrave të tij si Mbrojtësi. Pasi ndahet nga Emiri, Kemali fillon kërkimin për thikën.