Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

21222

Shumë njerëz tani janë të vetëdijshëm për “Streakun e Kuq” qShumë njerëz tani janë të vetëdijshëm për po shpëton jetera, por Berri Alen do që ta jap një emër tjetër vete. Ai do që të gjithë ta dinë se kush është “Streaku i Kuq”. Por na vjen një e papritur…