Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

4091

Gjatë Halloweenit, Jules fillon të shfaqë një sjellje problematike dhe McKay vë në dyshim të ardhmen e tij në futboll. Cassie kalon ca kohë me Danielin, Kat vazhdon ta largojë Ethanin nga vetja, ndërsa Nate mendon për një plan.