Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

3076

Pasi rindezi lidhjen e saj me krijuesin e saj, Nëna e sheh veten të shpërqendruar nga ndjenjat e forta që nuk e dinte se ishte e aftë të kishte, pa e ditur që Marcus, Sue dhe Mithraic po mbyllin një marrëveshje.