Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 6

2719

Pas stërvitjes me Bennyn në New York, Bethi niset për në Paris për ndeshjen e kthimit me Borgovin. Një natë e çmendur e fut në një spirale shkatërruese.