Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

2481

Tensionet rriten mes Hop Weit dhe Long Ziis pas një tentative vrasje. Billi gjen një mënyrë për të fshirë borxhin ndaj Jackut.