Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

2646

Tariqu gjendet në vështirësi kur Braydeni dhe Trace nuk gjenden askund. Cane tregon forcën kur i përmendet emri.