Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

669

Teksa prokurori i popullit, Halit Mehmet Güçlüit, vazhdon hetimet për vrasjet e ndodhura, fillojmë të mësojmë më shumë për të kaluarën dhe prejardhjen misterioze të Ercüment Çözerit.