Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

956

Teksa Daphne dhe Simon shijojnë muajin e tyre të mjaltit, zhvillime të reja ndodhin në Londër për familjen Bridgerton. Përshtatja në rolin e ri është e vështirë si Daphen, sidomos kur ajo zbulon një sekret të bashkëshortit të saj.