Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

609

Vergara arratiset nga Santoro dhe fshihet mes ushtarëve dhe spitaleve në Siri. Elena ndjek Roquen në Paris, por tmerrohet kur monedha shfaqe përsëri përpara saj. Në Pedraza, Paco përgatitet për të dhënë dorëheqjen kur vjen një prift i lig.