Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

2366

Vizitorët e paplanifikuar shkaktojnë dhimbje koke për Georgian dhe çështje të besimit për Ginnyn, ndërsa e kaluara e kontrolluar e Georgias po del akoma më shumë në dritë.