Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

415

Tariku dëgjon bisedën e Cevdet dhe Selahattin. Emel gjen magnetofonin e Selimit në shtëpi, duke çuar në një keqkuptim fatal me Tarikun.