Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

875

Të dy palët përdorin çdo hile për të shkaktuar shqetësime brenda dhe jashtë sallës së gjyqit. Han Seung Hyuk dhe Myung Hee njihen me drejtorin e përgjithshëm të Babel.