Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

820

Pasi shfaqet në sy të të gjithëve ana e errët e Cesarit, fëmijët e tij nisin të kthejnë anë duke i dalë kundra tij dhe në krah të Alexit. Zbulohet e shkuara problematike e Elroyt.