Sezoni 1 - Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

508

Me një kontratë të madhe në rrezik për Skylinen, Kalifa has vështirësi për tu larguar nga e shkuara. Jeta e Saras del nga kontrolli. Jinni merr një ofertë që i ndryshon karrierën.