Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

1458

Bloom, Stella, Musa dhe Terra lirojnw Beatrixin që i çon ata tek Rosalinda dhe Bloom e liron atë. Të Djegurit hyjnë në shkollë dhe nxwnwsit e Alfeas përpiqen ti evakuojnë të gjithë. A do mundet Bloom t’i mposhtë të Djegurit?