Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

1733

Davidi ka bërë një përparim të madh në hetimin për sulmin ndaj Sekretares, por hetimet e tij e kanë vënë në rrezik për vdekje. Ai përpiqet të provojë pafajësinë, por provat kundër tij fillojnë të grumbullohen.