Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

870

Një zbulim i madh e shtyn Louisen të thellojë më shumë në të kaluarën e Davidit dhe Adeles dhe ajo që gjen e shtyn atë të kërkojë të vërtetën.