Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6 (I FUNDIT)

1093

Karli bashkë me Flag Smashers rrezikojnë gjithçka për qëllimin e tyre. Sam përpiqet të ndalojë Karlin, i ndihmuar nga Bucky dhe Sharon. Të gjithë përballen me pasojat e planit të Karlit dhe me faktin se duhet të ndryshojnë gjërat.