Sezoni 1 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

27348

Ragnar sfidon kontin Haraldson në një dyluftim personal.  Nëse Ragnar fiton, ai do jetë konti i ardhshëm i Kategatit.