Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

14626

Bob Li shkon jashtë shtetit për të gjetur qitësin ndërkohë që Xhuli përballet me tradhëtinë brenda familjes. Nadina lidhet me një gazetare që mund të shpjegojë komplotin. Ajzaku fillon të dyshojë në besinkërinë e vet.