Sezoni 1 – Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 1 – Episodi 7

7135

Samurai i vihet pas Sarës ndërsa ajo përpiqet të shmangë skandalin e Vatikanit në këmbim të votave të komisionit. Livia reagon ndaj lëvizjes së Manfredit në territorin e saj.