Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

5599

Një rival i vjetër i ofron Mandalorian-it një mundësi për të bashkëpunuar. Ata nisin një mision të rrezikshëm për të mbrojtur fëmijën.