Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

6446

Për të ndaluar Jacobin nga rreziku i tij, Marty i bën një ofertë. Agjenti Petty merr atë që i duhet për të kapur Russin. Charlotte bën një tentativë për tu larguar. Gjërat tensionohen në familje.