Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

1328

Telashet fillojnë kur Kai dhe Xhaxhi Six marrin rrugën në kërkim të Fuqisë së Tokës, i cili është duke kryer kërkimet e tij.